Taksim Travesti Seni Bekliyor

Bir gecelik seks iyidir. Ama işte o zaman seks kadar derin yaşayabilirsiniz. Gecelik Taksim Travesti  olmama rağmen bu detayı önemsiyorum. Sevecen bir kadınım ama cahil değilim. Yanıma geldiğinizde sohbet edeceğiz ama o sohbeti seveceğinizin teminatını şimdiden verebilirim. Ben bir erkeği tanıdığımda size başım ve eşim demezsem görüşmemiz olmaz. Bu nedenle benimle kaliteli bir sohbet yaşayacağınızın garantisini veriyorum. Ayrıca beyaz tenli ve yeşil gözlü 25 yaşında çok seksi bir kadınım. Bu nedenle canım benim yanımda kendini gerçekten iyi hissedeceksin. Genelde cinsel olarak size yetişirim.

Sen beni eğlendirirsin, ben seni eğlendiririm, ne dersin?


Aslında benim Taksim Travesti  seksim iki türlüdür, bir seks türü tamamen teslimiyetle ilgilidir. O anda size teslim olurum, tüm emirlerinizi yerine getiririm, bir tür seks tamamen sahip olmakla, sahiplenmekle ilgilidir. Kısacası, size sado-mazoşist seksin her türünü sunabilirim. Şeytan ayrıntıda gizlidir. Sadece uyum içinde olan insanlarla seksin ve sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu yüzden benimle iletişime geçin ve birlikte nasıl hissettiğimizi görün.

Taksim Travesti Yakışıklı Erkeğimi Bekliyorum


Eskortluk yaparken materyalizme çok odaklanırsam mutlu olmayacağım. Bu bana göre değil çünkü maddi kazanç için erkeğimin yakışıklılığından, seks performansından ve en önemlisi erkeğimin dürüstlüğünden ödün vermem gerekiyor. Daha fazla mutluluk için daha az kazanmaya hazırım. Size anlattıklarımdan etkilendiyseniz ve beni gerçekten memnun edebileceğinize inanıyorsanız, hadi, şimdi benimle iletişime geçin, sizi bekliyorum.

aşklarım sizleri beklerken çok sabırsızlanıyorum . Ne zaman geleceksiniz beni cok mutlu olurum . Sizi hergün görmek için can atıyorum lütfen benimle olun. Amaç burada sohbet. Çok kısa da olsa görüşme öncesi yaşanan sıcak bir sohbet görüşmelerime dair inanılmaz kesin fikirler elde edebilmeme neden oluyor, benim için çok önemlidir. Bu nedenle aşırı sabırsızlar, parasızlar, bakımsızlar ve ilgisizler bana yazmasın. Bu erkekler ilgi alanımda değil.
Elbette erkek eğer sadece seks istemiyorsa. Ben insanda tevazu severim. Tevazu da azla yetinmekle alakalıdır ama bu anlamda (yani aşk & sevgi konularda) bu olmaz, uymaz. Bu tarz durumlarda insan her zaman fazlasını beklemeli ve vermelidir.