Dershanenin Sahibine Verdim Pişman Değilim

Zaten zaman, zaman sınavlara falan katılır ve beni dikizlerdi çünkü ben daracık kıyafetler seksi elbiseler ve dekolteli şeyler giyerdim oda her zaman gözünü bana dikerdi bende bunu fırsata çevirmek istedim.
Müdürüme Vermek Çok Zevkliydi

Dershanenin sahiplerinden bir tanesi olan yakışıklının odasına gittim ve bu yaz sınavlardan iyi not aldığım için gelen taksidi ödemek istemediğimi söyledim. Dolayısıyla bunun imkansız olacağını söyleyen yakışıklıya bende sana bal vereceğim sen de bana senedi dediğim de nasıl bir şey o dedi gel bak gör işte al yağla pulla sev okşa ne yaparsan yap dedim. Aslında ilk baş istemez gibi oldu ama sonradan istediğini fark ettiğim de biraz cilve yaparak daha etkili olmaya özen gösterdim. Beni odasında ağırlayan dershane sahibi kapıyı arkadan kitleyip camları kapattıktan sonra beni benden almaya başladığını anlamak çok zaman almadı. Aslında adam işi biliyordu ben ise ilk defa yaşımdan büyük bir adamla beraber olduğum için biraz tuhaf biraz zevkli biraz da şehvetli hallerimi yerinde gösteriyordum. Gerçekten kendim isteyerek seks yaptığım için pişman olmamıştım. Gerçi yarağı o kadar da büyük değildi ama beni sikmeye becermeye yettiğini söyleyebilirim. Zaten şöyle bir baktığımda işini profesyonel olarak yaptığı her halinden belliydi. Beni o kadar çok arzulamış olacak ki acele etmeden biraz memelerimi emdi biraz beni yaladı biraz göbeğimi öptü derken masaya yatırıp bacaklarımı ayırıp birden bire yarağını soktu ve acımadan sikmeye başladı. O kadar çok arzuladığım bir adam da değil di ama merak ediyordum nasıl sikiyor diye şöyle bir baktığımda gerçekten güzel siktiğini anladım. Ben memnun kaldığım için mutluydum belki de acı çekecektim ama acı çekmedim hem zevk aldım hemde senedimi almış oldum. Dolayısıyla ben artık belki de orospu olmuştum. Sonradan öğrendim ki sevgilim olacak şerefsiz beni nasıl siktiğini ulu orta her yerde anlatır olmuş.

Bunu öğrendiğimde üzüldüm ama hemen ayrıldım salak yaptığı mallığa yansın şimdi işte böyle bir mazim var benim de sevgilim dediğime de güvenilmiyormuş demek ki bunu anladım. Şimdi ise ne dershane sahibiyle nede  sevgilim  dediğim dangalakla görüşmüyorum. Geçen aramıştı sahibi beni sikmek istediğini söyleyince sen kendi kendini siktin beni bir daha sikemezsin dedim ve telefonu yüzüne kapattım. Artık ben kendi canımın istediğine kendimi becerterek seks yapmaya özen gösteriyorum. Sevgilim yok tek gecelik aşklarım var artık...
r
seks hikayeleri